Zajímavá hokejová show plná hvězd v čele s Martinem Dejdarem podpořila školu SVÍTÁNÍ

 

HC OLYMP PRAHA  x RIDERS UNIVERZITA PARDUBICE

Hvězdná společnost se sešla v neděli odpoledne v pardubické enteria areně. Na Velkou hokejovou show totiž zamířila celá řada známých tváří z řad českého šoubyznysu. Kapitánem týmu HC Olymp Praha, který změřil své síly s domácím celkem Riders Univerzita Pardubice, byl populární herec Martin Dejdar.

„Jsme moc rádi, že jsme mohli přijet do Pardubic, podpořit školu SVÍTÁNÍ a přispět na rekonstrukci školy pro postižené děti,“ prohlásil Martin Dejdar, jehož závěrečné trestné střílení rozhodlo o výhře jeho týmu 10:9 v nájezdech.

Odvážná myšlenka ve složité době

„Přivézt do hokejových Pardubic takovýto typ akce bylo zvláště v této složité době možná odvážné. Šli jsme trochu do neznáma, ale myslím si, že program byl bezvadný a publikum i samotní aktéři se dobře bavili. Chtěla bych vyseknout poklonu všem hokejistům, šoumenům i divákům, že tu hozenou rukavici společně s námi zvedli. Moc jim za to děkujeme,“ sdělila ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ a současně senátorka Miluše Horská, která vhodila úvodní buly zajímavého exhibičního zápasu.

Exhibice nepostrádala napětí i humor

Utkání se odehrálo ve svižném tempu, nepostrádalo napětí, humor i celou řadu hezkých hokejových momentů. A hlavně se bylo pořád na co dívat.

Po úvodní brance univerzitního týmu přišlo rychlé vyrovnání. Poté už otěže zápasu přebraly hvězdy Olympu, mezi nimiž nechyběl ani „kamarád do deště“ Sagvan Tofi, „Kojak“ Pavel Nečas, známý především jako hospodský a mafián Matějka z Okresního přeboru, fotbalové „Štístko“ Vladimír Šmicer, herec David Suchařípa nebo „Plyšák“ Karel Frýd. Účastník reality show Big Brother v rodišti Dominika Haška doslova čaroval v brance. „Podal fantastický výkon. Na to jsme ani my nebyli připraveni. Všechny nás překvapil,“ vysekl poklonu strážci svatyně HC Olymp Praha Martin Dejdar.

Muž roku 2017 Matyáš Hložek také zazpíval

Hodně vidět byl na ledě i Muž roku 2017 Matyáš Hložek, který kromě svého hokejového umění potěšil obecenstvo také svým pěveckým vystoupením.

krasobruslařky Olympia Praha

Oku ladila rovněž krasobruslařská exhibice družstva Olympia Praha. „Vybrali jsme je do naší show nejen pro jejich název, ale hlavně proto, že jsou pětinásobnými mistryněmi České republiky v synchronizovaném krasobruslení,“ vysvětlila manažerka HC Olymp Praha Eva Tuháčková.

Soutěže, autogramiáda i kaskadéři

Nechyběly ani soutěže pro diváky, autogramiáda nebo kaskadérské vystoupení, jejichž součástí byla
i bitka s divákem či trestné střílení provedené hráčem, který byl s ohněm na zádech skutečně zapálený pro hokej.

„Moc děkujeme všem, kteří nás nejen teď, ale za celých 30 let existence školy SVÍTÁNÍ podpořili. A třeba tato akce odstartovala další hezkou tradicí, která naše děti i kamarády bude těšit také v příštích letech,“ uzavřela Miluše Horská.