Inzerce

 

Podmínky pro inzerenty

Proč u nás inzerovat?

Webový portál www.duhovenoviny.cz je zdrojem informací z různých oblastí, které mohou být zajímavé a přínosné jak pro lidi s handicapem, tak i pro širokou veřejnost.

Portál je napojen na různorodé datové zdroje a přistupuje se k němu prostřednictvím běžných prohlížečů. Web nabízí návštěvníkům aktuální informace a umožňuje propojení se sociálními sítěmi. Ke komunikaci využíváme i profil na facebooku. Webové stránky nově poskytují možnosti pro inzerenty, kteří reflektují na potřeby a trendy lidí s postižením.

V případě zájmu o umístění inzerce nás prosím kontaktujte na e-mailové adrese redakce@duhovenoviny.cz

Nabídky pro vás

PR články - Váš příspěvek bude zveřejněn ve formě klasického článku a bude tak umístěn na hlavní stránce. Poté bude článek sestupovat do nižšího umístění na stránce, můžeme garantovat týdenní umístění na předních pozicích.  Tyto články mají také vlastní sekci, která je přístupná z hlavního menu.
Cena: 300 Kč/ks (+21% DPH).
Příplatek za zveřejnění na facebooku: 100Kč/ks (+21% DPH).

Obsahově cílená reklama - jedná se o článek, který formou reklamního sdělení, nabízí různé produkty nebo služby. K náhledu bude na hlavní stránce na přední pozici formou klasického článku. Po týdnu bude reklamní sdělení sestupovat do nižšího umístění na stránce.
Cena: 400 Kč/ ks (+21% DPH).
Příplatek za zveřejnění na facebooku: 100Kč/ks (+21% DPH).

Videoreklama - na titulní straně je možné umístit prezentaci vaší firmy na serveru youtube.com nebo odkaz na vaši reklamu.
Cena: 400 Kč/týden (+ 21% DPH).

Reklama na Facebooku – PR články či obsahově cílená reklama umístěné pouze na facebookovém profilu Duhových novin formou příspěvku na Timeline. Příspěvek se postupem času posouvá na nižší pozice.
Facebook Duhových novin má v současné době přes 1000 fanoušků s potenciálními okruhy přátel.
Cena: 250 Kč/týden (+ 21% DPH).

Nabídka bannerů – naše stránky s sebou přináší i příležitosti pro umístění reklamy. Nabízíme nejen větší plochu k inzerci a cílení dle obsahu.
Banner bude na titulní straně v pravém sloupci pod sekcí „Partneři Duhových novin“, dále bude viditelný ve všech úrovních stránek na stejném místě. Banner musí být o rozměru 300 x 100 px.
Druhou možností je umístění reklamy do hlavního prostoru na hlavní stránce v sekci „Doporučujeme“.
Garance zobrazení: 1 000 uživatelů/měsíc
Cena: 800 Kč/měsíc (+21% DPH).