Regionální dobrovolnické centrum Pardubického kraje otevírá dveře

 
Dobrovolnici

Dobrovolnici

Regionální dobrovolnické centrum Pardubického kraje, které provozuje Koalice nevládek Pardubicka, chystá Den otevřených dveří. Ten se uskuteční v pondělí 6. listopadu od 9 do 16 hodin.

Představí aktivity centra

„Zveme všechny zájemce na návštěvu do našich prostor v Klášterní ulici 54 v Pardubicích. Společně si popovídáme o tématu dobrovolnictví, představíme aktivity našeho centra a vzájemně si vyměníme zkušenosti z této oblasti,“ uvedla garantka Regionálního dobrovolnického centra Pardubického kraje Lucie Křivková.

„Jsme tady pro všechny zástupce dobrovolnických organizací, obcí, dobrovolníky či zájemce o dobrovolnictví. Jestli řešíte konkrétní problém, který byste rádi zkonzultovali nebo si jen chcete vyslechnout obecné informace týkající se dobrovolnictví v kraji, prosíme o nahlášení účasti, a to nejpozději do 1. 11. 2023 na e-mailu dobrokraj@konep.cz. Propojit se je možné i online,“ řekla Lucie Křivková.

„Těšíme se na viděnou!“

„Těšíme se na viděnou se všemi, kdo k nám zavítají,“ sdělila koordinátorka aktivit Regionálního dobrovolnického centra Pardubického kraje a současně ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová.

Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) sdružuje a podporuje neziskové organizace v Pardubickém kraji. Jejím cílem je propojovat neziskový, firemní a veřejný sektor v Pardubickém kraji, podporovat vzájemnou spolupráci a výměnu zkušeností neziskových organizací, rozvíjet oblast dobrovolnictví a podílet se na rozvoji regionu.

Regionální dobrovolnické centrum (RDC) Pardubického kraje je podpořeno Ministerstvem vnitra ČR z dotačního Programu podpory a fungování Regionálních dobrovolnických center v souvislosti se zvládáním dopadů uprchlické vlny související s invazí Ruské federace na Ukrajinu.