Poslední volná místa na rekondiční pobyt!

 

Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. okresní organizace Chrudim nabízí poslední volná místa na rekondiční pobyt, účastnický poplatek 5000 Kč. V případě vašeho zájmu neprodleně-ihned kontaktujte telefonicky vedoucí r. pobytu – paní Jaroslavu Koukalovou, telefon 724 215 103.

INFORMACE k rekondici:
Rekondiční pobyt týkající se nemocí horních a dolních končetin, rekreační zařízení Penzion Hájenka, čp. 325 Seč – Ústupky, 538 07 Seč, termín od 22.srpna do 28.srpna 2022

Rekondiční pobyt pořádá Svaz tělesně postižených v ČR, z.s. okresní organizace Chrudim. Vedoucí pobytu je předsedkyně okresní organizace Jaroslava Koukalová, telefon 724 215 103, adresa Šimonkova 2018/e, 538 03 Heřmanův Městec.

V příloze zasíláme závaznou přihlášku – tiskněte oboustranně na 1 list. První stranu vyplňte a nechte potvrdit praktickým lékařem. Ve vašem zájmu je důležité, aby lékař upozornil na vaše i méně závažné zdravotní problémy. Stravování začíná dnem nástupu obědem a končí snídaní dnem odjezdu. Zajištěna je plná penze. Ubytování je ve dvou a tří lůžkových pokojích, koupelnou a WC. Příjezd do Penzionu Hájenka Seč – Ústupky v pondělí 22.srpna 2022 vlastním prostředkem, hodina nástupu je nejdéle v 10 hodin dopoledne. Odjezd je po snídani v neděli dne 28.srpna 2022, rovněž vlastní dopravou.

Pozdější nástup je nutný konzultovat s vedoucí rekondice. Pokud účastník přijede na Seč hromadným dopravním prostředkem, zajistí odvoz do Penzionu Hájenka vedoucí rekondice po dohodě a je nutno toto nahlásit týden předem. Pokud máte požadavky na ubytování – kdo s kým chce být ubytováni, případně typ diety DM II.typ – nahlaste svůj požadavek vedoucí rekondice písemně na samostatné příloze, současně se zasláním přihlášky. Na přihlášku nic nevpisujte! Posílá se na MZ ČR Praha!

Vezměte s sebou:
- léky na sedm dní
- hygienické potřeby
- domácí oděv a obuv
- sportovní oblečení na cvičení venku i v tělocvičně, kotníkovou obuv na vycházky do terénu,  trekingové hole, plavky
- bavlněné triko jakékoliv barvy své velikosti (domů si odvezete krásný výrobek)

Účastnický poplatek je 5000 Kč – tuto částku je potřeba uhradit obratem na účet STP v ČR, z.s.
na číslo účtu: 19 599 2707/0300, variabilní symbol je datum vašeho narození.
Organizátorem akce budete pojištěni na dobu pobytu a na cestu tam a zpět domů.

Závaznou přihlášku potvrzenou lékařem odešlete nejpozději do 29.července 2022 na adresu: Jaroslava Koukalová, Šimonkova 2018/e, 538 03 Heřmanův Městec. Pro další informace volejte telefon 724 215 103.

Závazná přihláška ke stažení ZDE.