Benefiční koncert nadějných talentů z Konzervatoře Pardubice

 

Srdečně Vás zveme na benefiční koncert mladých nadějných talentů z Konzervatoře Pardubice, který je věnovaný dárcům, podporovatelům a široké veřejnosti jako projev vděčnosti za Vaši spolupráci, štědrost a nepostradatelnou podporu.

Výtěžek podpoří vybudování nového zázemí pro mobilní hospic – to bude sloužit našemu týmu pečujícímu o umírající a nevyléčitelně nemocné v prostředí jejich domova. Cílem akce je nejen nabídnout Vám vzrušující hudební zážitek a zároveň podpořit mobilní hospic, ale také seznámit veřejnost s myšlenkou hospicové péče. Jsme rádi, že pardubická konzervatoř nabídla své prostory a mladí žáci se rozhodli propojit svůj talent a umění s pomocí těm, kteří to potřebují.

Benefiční akce je zajímavá také tím, že se nám podařilo s projektem uspět u Nadace Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek až do výše 60 000 Kč – takže každý příspěvek pomůže dvojnásob. Pro pardubickou charitu je to velká šance získat prostředky k vybudování zázemí pro mobilní hospic, neboť stávající prostory jsou pro naši činnost dlouhodobě nevyhovující.

Vystoupí varhaník Adam Suk, který má na kontě své první CD a ve svém mladém věku je nositelem řady ocenění z českých i zahraničních soutěží. Na koncert přizval další talentované spolužáky – jmenovitě Michaela Stehna (trubka) a Martina Zdvihala (housle).

Záštitu nad koncertem převzal Ing. Roman Línek, MBA., náměstek hejtmana Pardubického kraje.

Budeme rádi, když svou účastí podpoříte tyto mladé umělce a zároveň nám tak pomůžete vybudovat zázemí pro náš tým mobilní hospicové péče.Těšíme se na setkání.