Předání dortu a 100 balíčků vánočního cukroví pro zaměstnance a klienty domova pro seniory U Kostelíčka – od studentů Labské SOŠ a SOU

 

Studenti oboru „Cukrář“ v Labské střední škole a středním odborném učilišti v Pardubicích se společně s vedením školy shodli na tom, že využijí svých dovedností a svého umu pro dobrou věc.

Dohodli se, že upečou v rámci praktické výuky pro obyvatele Domova pro seniory U Kostelíčka vánoční cukroví a zpříjemní jim tím tak – v této nelehké době poznamenané pandemií COVID-19 – předvánoční čas. Snad jim sladká pozornost udělá radost a alespoň na chvilku zapomenou na to, že nemohou v současné době trávit čas se svými blízkými.

Studenti nezapomněli ani na zaměstnance domova, kteří o klienty pečují a zaslouží si jistě velké poděkování. „Věříme, upečený dort jim dodá potřebnou energii pokračovat dále v jejich záslužné práci.“ uvedla jednatelka Labské SOŠ a SOU Hana Janiková.

K předání sladké pozornosti a odměny dojde dne 8. prosince 2020 v dopoledních hodinách.  Vedení domova pro seniory z rukou paní ředitelky Labské SOŠ a SOU Ing. Radmily Kozohorské a zástupce studentů převezme pro seniory 100 ks balíčků vánočního cukroví a dort pro zaměstnance.