Pozvánka na 18. ročník golfového turnaje SVÍTÁNÍ CUP 2018

 

Vážení přátelé,

jménem Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. a Golf & Country Club Svobodné Hamry si Vás dovolujeme srdečně pozvat na tradiční sportovní akci charitativního významu SVÍTÁNÍ CUP 2018.

Jedná se o osmnáctý ročník golfového turnaje, jehož výtěžek je každoročně věnován škole SVÍTÁNÍ. Výnos bude použit na obecně prospěšné účely Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s., která poskytuje vzdělání a navazující služby dětem a mladým lidem se zdravotním postižením. Jedná o jedinečnou příležitost, na které se u skvělého sportovního zážitku potkávají žáci, jejich rodiče a sourozenci se zkušenými golfisty, a tak má vedle charitativního přínosu také důležitý integrační význam.

Turnaj se uskuteční v sobotu 12. května 2018 od 9:00 hodin na golfovém hřišti ve Svobodných Hamrech. Klubové devítijamkové hřiště par 72 s mnoha vodními překážkami je situováno v malebném údolí řeky Chrudimky na ploše 30 hektarů.Těsně sousedí se souborem lidových staveb na Veselém Kopci.

Na programu je turnaj hráčů, exhibiční utkání dětí ze Svítání a hostů a doprovodný program pro malé návštěvníky. Nebude chybět ani hra o ceny, prodej výrobků a soutěž Vyšší bere, jejichž výtěžek poputuje škole SVÍTÁNÍ. Moderátorem dne bude známý bavič, moderátor a zpěvák Josef Melen. Akci svou účastí každoročně podpoří řada významných osobností z oblasti kultury, médií i politiky. Také nehrající hosty a jejich rodiny zveme, aby si přišli vychutnat pohodový sobotní den ve zdejším příjemném prostředí.

Věříme, že přijmete pozvání na tuto akci a společně s námi si Svítání Cup 2018 užijete. Prosíme o potvrzení Vaší účasti na e-mailu pr@svitani.cz do pátku 4. května.

V případě, že jste držitelem zelené karty a máte zájem zapojit se do turnaje hráčů, můžete tak učinit do stejného data na mobilu 607 069 151 nebo e-mailu manager@gccsh.cz.

SVÍTÁNÍ_pozv Svítání CUP_2018