Nadační den pro ranou péči za účasti paralympijského vítěze Adama Pešky

 

NADAČNÍ DEN PRO RANOU PÉČI se opět vydařil

Nadační den pro ranou péči určený klientským rodinám Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s., který se uskutečnil v sobotu 19.9.2021 v Parku na Špici, se opět vydařil. Nadace Lenky a Romana Šmidberských připravila již podruhé ve spolupráci s týmem Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. v krásném prostředí pardubického Parku Na Špici sportovně-zábavné odpoledne pro desítky rodin s dětmi se zdravotním postižením.

Účastníci charitativního běhu si mohli vybrat jeden z pěti okruhů. Podle délky absolvované trasy přispěla Nadace Středisku na podporu rodin dětí s handicapem z celého Pardubického kraje příslušnou částku. Běžci „vyběhali“ úžasných 120 000 Kč. Velkou událostí se stala přítomnost paralympijského vítěze z Tokia ve hře boccia Adama Pešky na akci.

Členové rodin si užili úžasné odpoledne vyplněné nejen během, ale i dalšími sportovními a zábavnými aktivitami. Výjimečnou atmosféru nevšedního dne doplnila vůně i chuť výborné kávy a čokolády společnosti Starbucks. Pořadatelé i účastníci akce si odnášejí krásné vzpomínky i pocit, že přispěli na dobrou věc. Velký dík patří všem, kteří s láskou a nadšením krásnou nadační akci připravili.