Nadační den pro ranou péči 2022

 

V pořadí třetí Nadační den pro ranou péči určený klientským rodinám Střediska rané péče v Pardubicích o. p. s. se uskutečnil v neděli 11. 9. 2022 v pardubickém Parku Na Špici.

Nadace Lenky a Romana Šmidberských připravila ve spolupráci s týmem Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. v zajímavém prostředí Parku Na Špici sportovně-zábavné odpoledne pro desítky rodin s dětmi se zdravotním postižením.

Pro sportovce, kteří chtěli podpořit činnost Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s., byl připraven charitativní běh s příznačným mottem „Sportuj a pomáhej s Nadací LR“. Účastníci charitativního běhu si mohli vybrat jeden z pěti okruhů. Podle délky absolvované trasy přispěla Nadace Středisku na podporu rodin dětí s handicapem z celého Pardubického kraje příslušnou částku. Na závěr Nadačního dne se na transparentním účtu zobrazilo krásných 70 000 Kč.

Členové rodin si užili úžasné odpoledne vyplněné nejen během, ale i dalšími sportovními a zábavnými aktivitami. Pořadatelé i účastníci akce si odnášejí pěkné vzpomínky i pocit, že přispěli na dobrou věc. Velký dík patří všem, kteří s láskou a nadšením báječnou nadační akci připravili.

Na transparentní účet 8956238028/5500 mohou příznivci Střediska rané péče v Pardubicích o.p.s. přispívat až do 30. 9. 2022 jakoukoliv částkou na realizaci zážitkového pobytu pro rodiny s dětmi s handicapem.

Obrázek1