INCHEBA EXPO PRAHA

 

Dětem s průkazkou ZTP a jejich rodičům
Pedagogům a ředitelům škol, internátů,
ústavů, spolků a sdružení zdravotně postižených   

 

dne 21. září 2013 byl v areálu holešovického Výstaviště v Praze zahájen 31. ročník akce Pražská Václavská podzimní pouť.

V rámci této oblíbené kulturní akce se v pondělí 14. října 2013, tak jako již každoročně, uskuteční „ Den pro zdravotně postižené děti“.

Akce bude přístupná výhradně dětem s handicapem a jejich rodičům, vychovatelům či kamarádům, kteří je budou doprovázet. Všechny atrakce budou k dispozici od 12,00 do 16,00 hodin zdarma. Srdečně zveme milovníky pouťového veselí na kolotoče, centrifugy, lochnesky, autíčka, houpačky a další atrakce.

 

V době od 12,00 do 16,00 hod. budou mít návštěvníci možnost zdarma prohlédnout stálou expozici exotických ryb, žraloků, korálů a sasanek „Mořský svět“ / SEA WORLD – ředitel Outlý Pavel/, umístěnou v horní části areálu Výstaviště /cestou od hlavního vstupu na Podzimní pouť/. Od 12,00 do 16,00h. bude otevřena zdarma. Křižíkova fontána s hudební produkcí a světelnými efekty /agentura ORFEUS – ředitel Mgr.Miloslav Janíček/ . Na Křižíkově fontáně od 12,00 do 16.00 hodin vystoupí umělecká skupina MEDUZA s přáteli se svým programem/ Maxipes , pěvecké dívčí duo LuŠtěLa, Kristína Nídlová, I – Keys (Sk) , zpěvák Hynek Tomm, Tomáš Janků a Bohuš Matuš. Celým pořadem bude provázet Dj Bacara a zároveň budou mezi děti rozdávány upomínkové předměty. Jako překvapení zazpívá dětem v 15,00 hodin zpěvák Michal David.

 

Vzhledem ke zkušenostem z předchozích ročníků jsme si vědomi toho, že již znáte veškeré důležité organizační pokyny pro to, aby si děti užily den bez problémů a s radostí. Přesto Vás opětovně i letos žádáme o jejich dodržení. Důležité je zajistit dětem doprovod rodičů a vychovatelů, kteří pomohou při nastupování a vystupování z atrakcí a zároveň budou maximálně dbát na bezpečnost. Dále je třeba děti vybavit visačkou s kontaktní osobou a telefonním číslem na jejich doprovod pro případ ztráty dítěte nebo dalších závažných důvodů.

 

Pro urychlení odbavování a lepší dostupnost je pro Vás zajištěno parkování zdarma na parkovišti ve spodní části areálu Výstaviště Praha – Holešovice, ( příjezd ulicí Za elektrárnou ).

 

Organizátoři akce KOČKA s.r.o./jednatel firmy p.Kočka Jan./ a INCHEBA PRAHA spol. s r.o. (Výstaviště Praha – Holešovice) Vás srdečně zvou k návštěvě a přejí hezké zážitky.

tisková zpráva ( pdf )

INCHEBA PRAHA spol.s r.o.kockaexpo-praha