ABC servis Pardubice jezdí vlastním vozem

 

ABC servis Pardubice s. r. o., dceřiná firma organizace Péče o duševní zdraví, z. s., je sociální podnik, který zaměstnává lidi se zdravotním handicapem, především lidi s duševním onemocněním, a nabízí  komplexní služby pro firmy, jako jsou úklidové a další servisní práce.

Na pozicích úklidu, údržby, praní, žehlení dává firma příležitost a smysluplné pracovní uplatnění lidem, pro které to může být odrazový můstek ke vstupu na otevřený trh práce. „Vidím velké posuny jak při provedení konkrétní práce a v odvedené kvalitě, tak v sociálních dovednostech mých kolegů. Nejen každý pečlivě provedený úklid, ale už každý včasný a pravidelný příchod do práce je náš společný úspěch,“ uvádí personalistka Petra Trojanová, která je se zaměstnanci v úzkém kontaktu.

Na jaře zakoupil ABC servis Pardubice s. r. o., díky významné podpoře Pardubického kraje, osobní automobil, který využívá pro obsluhu firemních zákazníků, a to např. pro svoz a rozvoz prádla. Zároveň tak vznikla nová pracovní pozice a možnost zaměstnat dalšího člověka se zdravotním handicapem jako řidiče služebního auta, kterou se podniku podařilo ihned obsadit. Díky novému automobilu je nyní sociální podnik samostatný i v oblasti obsluhy velkých úklidů, protože může převážet techniku a stroje na čištění čalounění a podlah. ABC servis se tak stává samostatný a svébytný sociální podnik, který je konkurenceschopný a firemním zákazníkům nabízí rozšířený servis.

V případě zájmu využít služby ABC servisu Pardubice s. r. o. lze kontaktovat Pavla Kampa na telefonním čísle 602 606 880 či pro více informací navštívit stránky www.abcservispce.cz.