Škola SVÍTÁNÍ oslaví čtvrtstoletí jarmarkem a besídkou v Paláci

 

Už pětadvacet let nám Svítá. Takový je podtitul letošního Vánočního jarmarku a besídky Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ. Uskuteční se ve středu 29. listopadu 2017 v Atrium Paláci Pardubice.

 Jarmark, doplněný o tvořivou dílnu s výrobou perníčků, se odehraje v přízemí Paláce Pardubice od 13 hodin. „Návštěvníci si tu budou mít možnost zakoupit originální vánoční výrobky a dekorace z naší dílny,“ uvedla ředitelka školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je zároveň 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

 Vánoční besídka bude zahájena od 15 hodin v sále Kongresového centra Paláce Pardubice. Žáci školy SVÍTÁNÍ při ní zahrají autorskou pohádku, pod jejímž scénářem je podepsána dramaturgyně Mladého divadelního studia Laik při Východočeském divadle v Pardubicích Kristýna Plešková.

„Velmi nás těší, že roli babičky v tomto představení ztvární herečka Lída Vlášková,“ podotkla Markéta Hujerová, zástupkyně ředitelky SVÍTÁNÍ, které už čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem.SVÍTÁNÍ_jarmark_DL_2017_VIP