Sháníte dárky? Zajděte si pro inspiraci na veletrh KREATIV

 

T i s k o v á z p r á v a , P a r d u b i c e , s t ř e d a 2 8 . l i s t o p a d u 2 0 1 8

Veletrh inspirace, nápaditosti a zážitků. Právě takový bude Kreativ, který se uskuteční v Pardubicích ve čtvrtek 29. listopadu. Dějištěm 6. ročníku oblíbené předvánoční výstavy budou opět prostory ČSOB Pojišťovny. Lidé ji mohou navštívit zdarma od 9 do 18 hodin.

 

Bohatý sortiment, ale i tvořivé dílničky a módní přehlídka

Desítky vystavovatelů nabídnou na Kreativu originální, většinou rukodělné výrobky k ozdobě i užitku. Budou mezi nimi i chráněné dílny se sortimentem zhotoveným osobami se zdravotním postižením. K zakoupení bude kosmetika, bižuterie, vonné svíčky, hračky, polštářky, pardubický perník, bylinné čaje, keramika, přírodní mýdla, vánoční ozdoby…

V tvořivých dílničkách si děti i dospělí vlastníma rukama vyzkoušejí své dovednosti. Lenka Čechová poradí ženám s péčí o vizáž, doporučí jim vhodné kroky k dosažení vnitřní pohody a krásy, předvede také ukázku líčení. Studio Petra obohatí výstavu módní přehlídkou společenských šatů.

 

Snadná cesta pro návštěvníky odjinud: několik zastávek od nádraží

Na akci, kterou pořádá Česká abilympijská asociace, se zájemci dostanou snadno. Na Masarykově náměstí, přímo před budovou ČSOB Pojišťovny, je stanoviště linek hromadné dopravy. Od hlavního pardubického nádraží je to čtvrtá zastávka; cesta pěšky z téhož místa trvá pouhou čtvrthodinku.

 

Kde lze získat další informace

Další informace včetně seznamu vystavovatelů jsou na stránkách www.centrumkosatec.cz/kreativ. Na dotazy odpoví Pavlína Potůčková, místopředsedkyně Asociace, na telefonu 466 052 054 či 777 006 525 či e-mailu pavlina.potuckova@caacz.cz.

 

Kdo shání nevšední dárky za přijatelnou cenu, určitě by měl Kreativ navštívit!

 

napsal Miloš Pelikán, redaktor České abilympijské asociace

kreativ18