Pingpongový turnaj ve Starém Hradišti nabývá na věhlasu

O předposledním říjnovém víkendu se ve Starém Hradišti u Pardubic konal  9. ročník turnaje ve stolním tenise vozíčkářů ČR o putovní pohár města Pardubic. Na turnaj se sjelo více než 50 hráčů z celé republiky, zastoupena byla i celá česká reprezentace z nedávného mistrovství Evropy v Dánsku. Mezi čestnými hosty nechyběli primátor města Pardubic Martin Charvát, místopředsedkyně senátu Miluše Horská a radní Pardubického kraje Pavel Šotola. „Jsme rádi, že sobotní turnaj se může pochlubit nejvyšší účastí hráčů v celé jeho historii a již tradičně vysokou sportovní úrovní.“ prohlásil ředitel turnaje František Habětínek. Zlato v nejvyšší kategorii A získal Jiří Suchánek z Liberce, v kategorii B Radek Skyba v kategorii C Michal Ondráček. Mezi Východočechy byl nejlepší Petr Svatoš, který se celkově umístil na 5. místě. Výborného výsledku také dosáhla mistryně ČR Spomenka Habětínková Tomič, členka pořadajícího spolku, která obsadila ve skupině B krásné 8.  místo. Organizátor turnaje – pardubický sportovní klub vozíčkářů NEZLOMENI připravil pro účastníky perfektní zázemí včetně hodnotných cen pro každého účastníka turnaje.DSC_0168