Pardubický Kosatec zve na prohlídku 18. 9. 2018

 

Úterý 18. září, 8 až 16 hodin je datum a čas dne otevřených dveří s mottem „Užijte si Kosatec na vlastní kůži“. Akci pořádá neziskovka Česká abilympijská asociace, která svoji činnost zaměřuje na aktivity ve prospěch osob se zdravotním postižením. Moderní objekt, její sídlo, se nachází ve Sladkovského ulici 2824.

Každý, kdo dorazí, nebude rozhodně zklamán a navíc dostane také malý dárek. Slavnostní zahájení osvěží svým vystoupením Taneční škola Swingberry. Z lákavého celodenního programu pro dospělé i děti vybíráme možnost vyzkoušet si ukázku koučinku, techniky osobního rozvoje, nebo stát se na chvíli vozíčkářem či nevidomým, zájem bude jistě také o přiblížení života včel. Samozřejmě nebude chybět ani dostatek občerstvení včetně studených i teplých nápojů, o které se postará Kavárna Kosatec. Pro oddech asi většina zamíří do přilehlé zahrady, kde se mohou děti vyřádit na různých herních doplňcích, někoho třeba přilákají obří šachy.

Podrobnosti o dnu otevřených dveří samozřejmě uvádí na svém webu www.centrumkosatec.cz jeho pořadatel.

Lze kontaktovat také Adélu Bergmanovou (adela.bergmanova@caacz.cz, 730 581 605).

Centrum Kosatec je ve středu města – do objektu se vchází průchodem vedle sídla ODS, nedalekým Masarykovým náměstím projíždí většina linek MHD.

 

Miloš Kajzrlík, Česká abilympijská asociace