Bubeníci ze SVÍTÁNÍ překvapili zpěváka Petra Kotvalda

 

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, která už 25 let pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem, si při finále 10. ročníku celostátní soutěže SenzaBABČA v pardubickém Kulturním domě Dubina přichystala velké překvapení pro populárního zpěváka Petra Kotvalda.

davČlenové muzikoterapeutického souboru školy SVÍTÁNÍ Mlima Jua si známého interpreta po svém bubenickém vystoupení pozvali k sobě na pódiu a věnovali mu obraz.

„Šlo o portrét Petra Kotvalda, který namaloval jeden z našich žáků,“ konstatoval vedoucí muzikoterapeutického souboru Mlima Jua Zdeněk Melichar.

„Petr Kotvald je naším dlouholetým příznivcem už od 90. let. Několikrát s námi vystupoval, například na galavečeru školy SVÍTÁNÍ zvaném Noc grácií,“ vysvětlil Zdeněk Melichar.

„Bylo to pro mě skutečně velké překvapení. Moc za něj děkuji. Jsem rád, když mohu pomoct a stát s dětmi ze SVÍTÁNÍ na jednom jevišti. I tentokrát byli výborní,“ nechal se slyšet Petr Kotvald poté, co před ním šoumen muzikoterapeutického souboru Jan „Honza“ Antoch dokonce poklekl.