Bilancování v STP Chrast

 
Opět jsme vykročili do nového roku a opět jsme bilancovali. Jsme složka STP Chrast,máme 62 členů. Scházíme se pravidelně každé pondělí a průměr docházky je 19 -20. Těší nás, že přijdou i když prší, i když fouká. To je známka toho, že chodí rádi. Na našich schůzkách probereme činnost, dáme kafíčko, jubilanti donesou zákusek a probere se všechno, co je aktuální. Čtyřikrát do roka děláme „Křeslo pro hosta“- jako hosta losujeme jednoho z nás. Dozvíme se tak, co jsme ještě nevěděli. Vlastníme putovní pohár a uděluje se při soutěži v pečení. Naposledy byla soutěž o“ Nejkrásnější bábovku“ a pohár dostala Jiřina Suchá.
Několikrát do roka si pro nás připraví přednášku ředitelka muzea, téma volí podle ročního období, či aktuálních výročí. A protože Chrast má hezký zámek, muzeum a nádhernou zámeckou zahradu, tak si dvakrát ročně děláme procházku a kocháme se přírodou. Některé naše členky se účastní rekondičního pobytu na Seči. A pokaždé tento pobyt chválí. Dvakrát ročně jedeme na výlet. V červnu je v naší režii a bereme klub  z vedlejší obce…a v září zase oni pozvou nás a jedeme s nimi (celý autobus by nebyl využitý). Vedení radnice nás navštíví několikrát ročně. Uspořádali pro nás opékání buřtů na stadionu, sám pan starosta nás obsluhoval a čepoval pivo. Tak i tady chválíme a děkujeme.
A tak se snažíme zabavit naše členy.. Poslední výroční schůzi  jsme doplnily“ Retro módní přehlídkou“. Čím překvapíme letos? Nad tím přemýšlíme..tak přemýšlejte s námi a napište jak to děláte právě u vás.
                                            Za STP Chrast… Alena Horčičková..předsedkyně
retro 007 výročka 2019 043 Seč 19 065